szukaj

Internetowe Rewolucje dla firm

Internetowe Rewolucje dla firm to program Google, prowadzony we współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców, wspierający rozwój małych i średnich przedsiębiorstw.

Program ma na celu bezpośrednie wspieranie przedsiębiorców w poznawaniu oraz wdrażaniu narzędzi i rozwiązań internetowych w firmach. W ramach projektu docelowo na terenie całej Polski działa 30 doradców Internetowych Rewolucji. Doradcy wspierają firmy w analizie ich potrzeb i dotychczasowych działaniach w internecie przy wykorzystaniu narzędzi internetowych, a także pomagają zdefiniować indywidualny plan działania firmy w internecie.

W programie mogą wziąć udział wszystkie firmy - niezależnie od tego, czy skupiają się na podnoszeniu zadowolenia klientów ze swoich produktów, pozyskiwaniu nowych użytkowników do swojej usługi czy zdobywaniu nowych rynków. Z programu Internetowe Rewolucje mogą skorzystać także osoby, które dopiero mają pomysł na biznes, ale już teraz chciałyby wspólnie z doradcą zastanowić się, jak osiągnąć sukces.

Program jest bezpłatny. Zgłoszenie do programu odbywa się przez stronę: g.co/InternetoweRewolucjeDlaFirm

 

Kontakt:

Ewa Czerwińska
tel.: 22  826 08 31
e-mail: e.czerwinska@zpp.net.pl

ZPP

Zostań członkiem ZPP.


Dołącz do nas!

Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Facebook