szukaj

Warsaw Enterprise Institute

Warsaw Enterprise Institute – Think Tank Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Prowadzi badania i analizy, projekty edukacyjne, przygotowuje rozwiązania dla ZPP oraz innych zainteresowanych podmiotów społecznych oraz komercyjnych.

Obszary kompetencji:

Idee i rozwiązania

Światem rządzą idee. WEI przygotowuje, głównie na potrzeby Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, idee, propozycje rozwiązań oraz akty prawne wspierające wolny wybór, ład naturalny oraz gospodarkę rynkową.

Edukacja

Żadna wojna nie spowodowała takich szkód, jak błędne poglądy i fantazje ekonomiczne. Zamierzamy inicjować i uczestniczyć w akcjach i programach edukacyjnych propagujących wolny wybór, ład naturalny i zdrowy rozsądek, przede wszystkim skierowanych do młodych ludzi oraz decydentów i ich otoczenia.

Badania i analizy

Wiele błędnych decyzji i przekonań opiera się na mitach i legendach mających niewiele wspólnego z realnym życiem i gospodarką. Będziemy prowadzić studia i badania, żeby pokazywać rzeczywistość taką jaka jest. Trafna i prawdziwa ocena sytuacji ułatwia podejmowanie właściwych decyzji mających wpływ na dobrobyt i szczęśliwe życie.


WEI zajmuje się następującymi obszarami:

  • Państwo i prawo
  • Gospodarka
  • Bezpieczeństwo narodowe
  • Demografia.

Prezesem WEI jest Tomasz Wróblewski.


Więcej informacji na stronie WEI:

WEI

 

Kontakt

Michał Sztuk
Tel: 22 826 08 31
m.sztuk@wei.org.pl

ZPP

Zostań członkiem ZPP.


Dołącz do nas!

Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Facebook